Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O Nas

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygodny długopis i czytelny segregator może pomóc Ci w pracy?
Czy szukałeś kiedyś artykułów biurowych, papieru do drukarek czy segregatorów?
Czy Twoje dziecko potrzebowało kiedyś kredek, bloku i ołówków?

Firma „Em-Jot” od wielu lat pomaga klientom dostać produkty, które jak najlepiej spełniają ich potrzeby a bogate doświadczenie i wykwalifikowana obsługa pomagają nam w świadczeniu najwyższej jakości usług.

Nasza specjalność:
• papier do ksero
• segregatory
• koszulki na dokumenty
• materiały piśmienne
• materiały eksploatacyjne do drukarek i ksero
• artykuły szkolne i biurowe

Większość zleceń wykonujemy tego samego dnia, a niektóre z nich jesteśmy w stanie wykonać nawet w kilkadziesiąt minut. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzgodnić najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Dodatkowo, istnieje możliwość zakupu z dostawą na wskazany przez Ciebie adres. Nasi kurierzy dostarczają towar już od samego rana, przez cały czas otwarcia naszego biura. Dzięki temu możesz zdecydować, kiedy dokładnie chcesz otrzymać zamówioną paczkę.

Produkty, które możemy Ci zaoferować znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jednakże nasz asortyment jest bardzo szeroki, dlatego zapraszamy na ul. Urzędniczą 30 w Kielcach. Jeśli jest coś co Cię interesuje, a czego nie odnalazłeś na stronie – skontaktuj się z nami!

Mapa

Witryna stworzona na platformie