Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

Czego dotyczy regulamin?

1. Regulamin określa zasady zawierania umów sprzedaży przez sklep internetowy www.em-jot.pasaz24.pl.

Określa prawa i obowiązki sprzedającego oraz Klienta, a także zasady gwarancji, zwrotu towaru i reklamacji.

Regulamin zawiera 25 punkty i jest akceptowany tylko w pełni jego treści

Właściel sklepu

2. Właścicielem sklepu jest:

Biuro Em-Jot s.c. M.Skowera, J.Stefańska

z siedzibą:

ul. Urzędnicza 30 25-729 Kielce

posiadająca wpis w rejestrze NIP:

NIP: 959-161-14-95

zwany dalej: Sprzedającym

Zamówienia

3. Ceny podane są w sklepie w złotych polskich (PLN). Odpowiednio brutto / netto zawarte są w szczegółach produktu.

4. Cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta jest wiążąca dla obu stron transakcji.

5. Transakcje dokumentowane są tylko za pomocą paragonów fiskalnych, faktur Vat (również imiennych) - dokument dołączony jest do przesyłki.

6. Zawartość witryny internetowej https://em-jot.pasaz24.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, pełni jedynie rolę informacyjną, a sklep zastrzega sobie możliwość nie zrealizowania zamówienia na każdym jego etapie w przypadku niedostępności zamówionego towaru lub z powodu innych przyczyn niezależych od sprzedającego.

7. Za zamówiony towar Klient może zapłacić za pośrednictwem modułu płatności obsługiwanego przez serwisy PAYTPAL oraz PAYU lub za pośrednictwem tradycyjnego przelewu na numer konta określony przy składaniu zamówienia.

Wybierając płatność przez PayPal kupujący wyraża zgodę na regulamin operatora płatności dostępny pod adresem: www.paypal.pl

Wybierając płatność przez PayU kupujący wyraża zgodę na regulamin operatora płatności dostępny pod adresem: www.payu.pl

8. Po potwierdzeniu płatności towar zostanie wysłany na adres podany przez Klienta w formularzu zamówienia. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie adresu doręczenia przez Klienta.

9. Czas realizacji zamówienia wynosi 24-48h roboczych licząc od chwili zamówienia. Czas ten może ulec zmianie w szczególnych przypadkach tj. chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie. O takiej sytuacji Klient jest informowany niezwłocznie.

10. Możliwe są formy otrzymania towaru przez Klienta:

10.1 wysyłka na wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem General Logistic System - Wybierając dostawę przez GLS kupujący wyraża zgodę na regulamin operatora wysyłki dostępny pod adresem: gls-group.eu

10.2 wysyłka do wskazanego przez Klienta Paczkomatu - Wybierając dostawę przez InPost Paczkomaty kupujący wyraża zgodę na regulamin operatora wysyłki dostępny pod adresem: inpost.pl

10.3 odbiór osobisty.

10.4 dostawa przez własnych kierowców na terenie Kielc i okolic - więcej o tej formie dostawy w zakładce "Wysyłka i Płatności"

11. Koszt przesyłki jest wyszczególniony przy składaniu zamóiwenia oraz w zakładce "Wysyłka i Płatności"

Gwarancja | Zwroty | Reklamacje

12. Produkty oferowane przez sklep są fabrycznie nowe w oryginalnych opakowaniach, jeśli opis produktu nie stanowi inaczej.

13. Produkty objęte są gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

14. Zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 25 grudnia 2014 r. o ochronie praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny istnieje możliwość zwrotu towaru zakupionego wysyłkowo przez konsumenta w terminie do 14 dni od daty zakupu.

15. Zachęcamy aby towar był odesłany do sklepu w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu. Towar nie może nosić żadnych śladów używania, musi być kompletny, zaopatrzony w oryginalną dokumentację (w tym oryginał dowodu zakupu). Zwrot należności za towar dokonujemy przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Klienta. Płatności dokonane za pomocą karty kredytowej będą zwracane w formie uznania na rachunk karty. Płatności dokonane przez PayU, PayPal będą zwracane przez te serwisy

16. Towar zwracany zgodnie z powyższymi wytycznymi należy dostarczyć pod adres siedziby sprawdającego:

17. Staramy się, aby informacje o produktach na stronie www.em-jot.pasaz24.pl były rzetelne i sprawdzone, sklep jednak nie ponosi odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta bez wiedzy Sprzedającego oraz ewentualne błędy w opisie produktów.

18. Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą.

19. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, Sprzedający ma prawo obciążyć Klienta kosztami transportu.

20. Wszelkie spory strony poddają pod rozstrzygnięcie właściwego sądu powszechnego.

Ochrona danych osobowych

21. Składając zamówienie Klient zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych tylko i wyłącznie w celu realizacji danego zamówienia. Klient ma prawo do żądania o ich edytowanie lub całkowite usunięcie.

22. Dane osobowe umieszczone w sklepie Sprzedającego są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia. Udostępniane są w zakresie koniecznym do zrealizowania zamówienia firmom: PayPal, PayU, InPost, GLS

23. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133 poz. 883).

Regulacje prawne

24. Informacje znajdujące się na stronach internetowych są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

25. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy obowiązującego prawa, w tym przepisu Kodeksu Cywilnego.

Witryna stworzona na platformie